przyjazd 27 mar 23
wyjazd 28 mar 23
Długi weekend listopadowy w Wiśle!
08 listopada 2022

Wypocznij z Rodziną w Długi Weekend Listopadowy ! Dzieci do 4 lat GRATIS ! 

Wypocznij z Rodziną w Długi Weekend Listopadowy ! Dzieci do 4 lat GRATIS !

Narodowe Święto Niepodległości, które obchodzimy w Polsce corocznie 11 listopada dla upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918, po 123 latach zaborów (1795–1918) jest też okazją do wypoczynku w jednym z najpiękniejszych rejonów Polski – w Wiśle! A jeśli w Wiśle, to HOTEL WISŁA PREMIUM będzie dla Państwa najlepszym wyborem.

Podczas pobytu w długi weekend, na który zapraszamy od 10 do 13 listopada do naszego hotelu nie będziecie się Państwo nudzić. Nasza animatorka zajmie się Państwa dziećmi podczas gdy dorośli będą mogli skorzystać z dodatkowych udogodnień w hotelu. Do Państwa dyspozycji czekają: Grota Solna, jedyna w Wiśle, 2 sauny (sucha i parowa), dużego jacuzzi, salki bilardowej. Podczas Państwa pobytu w naszym hotelu dla naszych gości, którzy wybrali lub jeszcze wybiorą ofertę pakietową, będzie obowiązywał rabat w wysokości 15% na zabiegi SPA.

Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: https://www.hotelpremium.pl/oferta-online/dlugi-weekend-listopadowy-all-352828

A co będą robić dzieci? Dla naszych „najważniejszych” gości przygotowaliśmy w dniach 11 i 12 listopada bogaty plan animacji. Sprawdź kiedy i jak będzie bawiło się Twoje dziecko w HOTELU WISŁA PREMIUM podczas długiego weekendu w listopadzie!

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij