przyjazd 28 maj 23
wyjazd 29 maj 23
Puchar Polski w Downhillu
09 kwietnia 2017

Puchar Polski w Downhillu o Puchar Burmistrza Wisły

Downhill Wisła to jedna z najbardziej widowiskowych i ekstremalnych odmian kolarstwa górskiego. Downhill polega na zjeździe rowerem górskim po bardzo stromych, często niebezpiecznych trasach. Wisła jest jednym z wiodących ośrodków downhillu w Polsce, i właśnie tutaj, w dniach 22-23 kwietnia, jest organizowany Puchar Polski w Downhillu o Puchar Burmistrza Wisły w Downhillu.

Zawody odbywają się w Wiśle na górze Stożek. Jest to bardzo znany i popularny szczyt wśród wszystkich wielbicieli dyscypliny downhill.

Organizatorzy Pucharu Polski w Downhillu o Puchar Burmistrza Wisły, poza zawodami, zaplanowali wiele atrakcji, między innymi konkurs na najlepszego whip'a i kino plenerowe. Fotografów, ale też wszystkich amatorów fotografii, organizatorzy zapraszają do udziału w konkursie na najlepsze zdjęcie z zawodów - Diverse Foto Contest.

Program zawodów o Puchar Polski w Downhillu, rozpoczyna się w sobotę, 22 kwietnia o godzinie 8.30 od zapisów i nadawania numerów startowych, po czym nastąpi inspekcja trasy i trening. Kulminacją soboty, będzie rozegrany o godzinie 17.00,  MonsterBEST WHIP Contes. W niedzielę, 23 kwietnia o godzinie 11.30 zostaną rozegrane eliminacje, natomiast o godzinie 14.00 finały. Bezpośrednio po finałach nastąpi dekoracja zwycięzców zawodów o Puchar Polski w Downhillu, o Puchar Burmistrza Wisły w Downhillu.

Więcej informacji na temat Pucharu Polski w Downhillu, znajdą Państwo na stronie organizatora zawodów: www.downhillcup.eu.

Hotel Wisła Premium zaprasza wszystkich zawodników i kibiców - na hasło Downhill Wisła 10% rabatu: www.hotelpremium.pl

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij