przyjazd 27 mar 23
wyjazd 28 mar 23
Ferie Beskidy - najlepsze ferie w górach
15 grudnia 2017

Ferie Beskidy - Ferie w Wiśle i Szczyrku

Ferie Beskidy - najlepsze miejsca na ferie zimowe w górach

 

Jeśli macie dzieci w wieku szkolnym, wraz z pojawieniem się pierwszego śniegu, zaczynacie się zastanawiać nad tym, gdzie w tym roku spędzicie ferie zimowe. Czy będzie to jak zwykle przereklamowane i zatłoczone Zakopane, czy może w końcu zdecydujecie się na jakąś inną destynację. Dlatego chcielibyśmy zaproponować wam alternatywę i przedstawić najlepsze miejsca na ferie Beskidy.

W tym artykule skupimy się na członkach organizmu, potocznie zwanego "Trójwieś", czyli na Wiśle, Szczyrku oraz Istebnej.

Wisła jest zdecydowanie najpopularniejszą miejscowością wypoczynkową w Beskidach, nie tylko ze względu na swoje walory turystyczno-krajoznawcze, ale także - a może przede wszystkim - ze względu na swojego najbardziej znanego obywatela, Adama Małysza. Dzięki swojej karierze rozsławił on Wisłę, a po jej zakończeniu na skoczni jego imienia nadal odbywają się zawody o randze międzynarodowej.

Wisła oferuje odwiedzającym ją turystom nie tylko najwyższej klasy hotele, takie jak Hotel Wisła Premium, ale tekże profesjonalne trasy i wyciągi narciarskie, które omówilismy dokładnie w osobnym artykule.

Szczyrk przymierza się powoli do miana tej destynacji, która ma do zaoferowania wielbicioelom białego szaleństwa najwięcej. A to dzięki powstaniu największego w Polsce ośrodka narciarskiego, oferującego nawet stoki które operują po zmroku. Także hotele Szczyrk przystosowały się do wzrastających wymogów gości i oferują im usługi na najwyższym, światowym poziomie.

Istebna, mimo że najmniejsza i najmniej znana z całej trójki, także jest bardzo ciekawym miejscem na spędzenie udanego urlopu w górach. Tak więc bez względu na to jakie są wasze umiejętności, zapraszamy na Ferie Beskidy. Znajdziecie tu najlepsze hotele, dużo atrakcji, a przede wszystkim naśnieżone i profesjonalnie zarządzane stoki narciarskie. Do zobaczenia tej zimy podczas oferty Ferie Beskidy!

Hotele w Beskidach przygotowały bogate i ciekawe pakiety wypoczynkowe na ferie zimowe w górach i wystarczy wybrać jeden z nich, by bez oglądania się na sprawy organizacyjne, spędzić udane ferie zimowe w Wiśle czy w Szczyrku. Jednym z hoteli oferujących najlepszy pakiet jest Hotel Wisła Premium, znajdujący się nie tylko w pobliżu najpopularniejszych stoków narciarskich, ale oferujący największe pokoje w Wiśle oraz pyszne posiłki, serwowane przez wielokrotnie nagradzaną restaurację. Dlatego wybór Hotelu Wisła Premium na ferie zimowe w Beskidach jest przez nas bardzo gorąco rekomendowany. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą hotelu na stronie:

https://www.hotelpremium.pl/oferty

HOTEL WISŁA PREMIUM - UL, KOPYDŁO 20, WSIAŁA

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij