przyjazd 28 maj 23
wyjazd 29 maj 23
Noclegi Ustroń
28 marca 2017

Noclegi w Hotelach w Ustoniu i okolicach

Noclegi Ustroń to nie tylko bogata baza noclegowa w samym Ustroniu, taka jak hotele Ustroń czy pensjonaty Ustroń, ale również hotele znajdującę się w niewielkiej odległości od samego centrum, a stanowiące dzięki swojej lokalizacji bardzo ciekawą alternatywę dla tych wszystkich, które "tłoczą" się w samym centrum.

Oczywiście wiele osób lubi takie centralne lokalizacje, natomiast dla tych, którzy wolą obcować bardziej z naturą, polecamy kilka miejsc znajdujących się w niedalekiej odległości od centrum Ustronia.

Jednym z takich hoteli jest Hotel Wisła Premium, który mimo że znajduje się w odległości kilku kilometrów od centrum miasteczka Ustroń, stanowi nie tylko wyśmienitą bazę wypadową w góry, ale również, a może przede wszystkim pozwala na uzyskanie tego co najlepsze z dwóch lokalizacji, czyli zarówno z Ustonia jak i z Wisły.

 

Bez względu na to, czy zdecydujemy się na zdobywanie Wilekiej Czantorii, czy może na wejście na Kubalonkę, lokalizacja hotelu pozwoli nam bez problemu, w kilka minut dotrzeć na miejsce i rozpocząć naszą wędrówkę. Dodatkowo, otwiera się przed nami również podwójna baza restauracyjna, ponieważ zarówno Ustoń jak i Wisła posiadają ich bardzo wiele. Kuchnia regionalna, polska czy międzynarodowa - na pewno w tych obu miejscach znajdziemy coś smacznego dla siebie.

Zbliżają się Wakacje w Beskidach i juz najwyższy czas na zastanowienie się nad atrakcyjnym sposobem ich spędzenia. Odpowiedni dobór hotelu w Ustroniu lub w okolicy sprawi, że cała nasza rodzina będzie wspominała je przez długi czas.

Noclegi Ustroń i noclegi w Ustroniu to nie tylko bardzo bogata oferta hoteli w Ustroniu i Pensjonatów w Ustroniu, ale przede wszystkim możliwość spędzenia czasu na łonie natury oraz bardzo bogaty program kulturalny i rozrywkowy, przygotowany przez miasto Ustroń.

Jeśli jeszcze nie wybrali Państwo miejsca na Wakacje w Górach, Ustroń, ze swoją bogatą ofertą noclegową i ciekawym kalendarzem wydarzeń, jest zdecydowanie miejscem, które warto brać pod uwagę przy planowaniu Wczasów w Górach. Zapraszamy Serdecznie!

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij