przyjazd 28 maj 23
wyjazd 29 maj 23
Mistrzostwa Europy U21
23 maja 2017

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej U21 odbędą się w tym roku w Polsce, w dniach 16-30 czerwca 2017. Dzięki sukcesowi Euro 2012, UEFA przyznała zorganizowanie juniorskiego turnieju właśnie Polsce.

Do turnieju finałowego zakwalifikowało sie 12 drużyn: Polska, Czechy, Włochy, Macedonia, Portugalia, Dania, Szwecja, Niemcy, Słowacja, Anglia, Serbia i Hiszpania. Z samego składu finalistów można wnioskować, że czeka nas bardzo ekscytujący turniej.

Mecze będa sie odbywały na nowoczesnych stadionach, zlokalizowanych w Bydgoszczy, Gdyni, Kielcach, Krakowie, Lublinie oraz Tychach. Nas zwłaszcza interesują te mecze, które będa się odbywały w Tychach, ze względu na bliską lokalizację oraz łatwość dojazdu.

Hotel Wisła Premium będzie transmitował na żywo wszystkie mecze na dużym ekranie, a ponieważ mecz inauguracyjny wypada podczas Długiego Weekendu Czerwcowego, juz dzisiaj zapraszamy do rezerwacji naszego pakietu pobytowego: http://www.hotelpremium.pl/czerwcowka_wisla

Reprezentacja Polski, jako gospodarz zakwalifikowała się do turnieju automatyczne i wszyscy liczą na jej wielki sukces. Zwłaszcza że ostatnie informacje donosza o powołaniu naszych 3 gwiazd reprezentacji Adama Nawałki: Arka Milika, Piotra Zielińskiego i Karola Linettego. Mamy nadzieje, że z tak mocnymi zawodnikami w składzie, Reprezentacja Polski dotrze przynajmniej do finału.

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij