przyjazd 28 maj 23
wyjazd 29 maj 23
Andrzejki w górach - zabawa w Hotelu Wisła Premium
08 czerwca 2020

Andrzejki to święto mające w Polsce długą tradycję. Na początku panny wróżyły sobie informację dotyczące przyszłych mężów. Tradycja jednak ewoluowała i dziś w Andrzejki bawią się nie tylko panny ale także i mężczyźni. W Hotelu Wisła Premium przygotowaliśmy weekendowy pakiet andrzejkowy.

Czy warto spędzić Andrzejki w górach?

Każdy z nas potrzebuje chwili wytchnienia i ucieczki do codzienności. Andrzejki organizowane w Hotelu Wisła Premium to zabawa z DJ – taneczna impreza prowadzona przez profesjonalnego DJ. Będą to już trzecie andrzejki organizowane przez nas i możemy zdradzić, że wróżka to bez wątpienia największa atrakcja wieczoru! W latach poprzednich byli i tacy, którzy wracali się do pokoju wróżb wielokrotnie. Rekordziści spędzali tam 40 minut – czy wiedzą już wszystko? To wie tylko wróżka :)

Pakiet Andrzejki w Wiśle przemyśleliśmy tak, aby na drugi dzień – kiedy już się odeśpi, można było skorzystać z dobrodziejstw Wisły, ale także hotelowego SPA. Do dyspozycji Gości oddajemy, wyremontowaną strefę relaksu, a w niej: sauna sucha, łaźnia parowa, jacuzzi i grota solna. Dla aktywnych: kijki nordic walking, rowery i pobliskość szlaków górskich – bezpośrednio z hotelu można wybrać się na Stożek.

Przygotowaliśmy dla Państwa pakiet pełen atrakcji – ZAPRASZAMY!

Sprawdź: Andrzejki w Wiśle

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij