przyjazd 28 maj 23
wyjazd 29 maj 23
Święta Wisła, Święta w Wiśle
02 września 2017

Święta Bożego Narodzenia Wisła

Święta Wisła to Rodzinne Święta Bożego Narodzenia w Wiśle w Hotelu Wisła Premium.

Jest coś bardzo magicznego w Świętach Bożego Narodzenia spędzanych w górach, zwłaszcza jeśli mamy szczęście do śnieznej aury. Ten widok zaśnieżonych szczytów które widzimy przez okno wstając rano, to jest coś niepowtarzalnego. A boiorąc pod uwagę redość dzieci z każdej właściwie śnieżynki, to mamy przepis na idealne Święta Bożego Narodzenia.

Jak co roku, przygotowalismy dla Państwa wyjątkowy, Rodzinny Pakiet Święteczny: https://www.hotelpremium.pl/oferty/swieta-w-wisle

Poza standardowymi składowymi pakietu, takimi jak noclegi czy przepyszene śniadania bufetowe, znajdziecie w nim wiele atrakcji dla dzieci, dorosłych oraz dla całej rodziny, które sprawią, że pobyt świąteczny będzie jeszcze bardziej atrakcyjny dla każdego.

Wszystkich gości powitamy pachnącym goździkami napojem świątecznym. Ta nasza tradycja powitalna sprawia, że już od pierwszej chwili jak przestępują Państwo progi hotelu, czują się Państwo jak na świętach u swojej Babci, wiele, wiele lat temu. Codziennie zapraszamy wszystkich gości na Świąteczne obiadokolacje, a wieczorem 24 grudnia na Uroczystą Kolację Wigilijną, składająca się zarówno z dań serwowanych jak i znajdujących się na sposób staropolski "w stole". Dopełnieniem oferty jest zawsze bufet deserowo-owocowy oraz przepiekne staropolskie kolędy. Po kolacji wigilijnej zapraszamy wszystkich na pastrekę do pobliskiego Kościoła.

Święta Wisła w hotelu Wisła Premium to jak co roku wiele atrakcji dla całej rodziny. Jedną z najważniejszych jest wizyta Świętago Mikołaja podczas kolacji wigilijnej. Dlatego też zachęcamy do przywiezienia prezentów i pozostawienia ich z nami na recepcji. Upewnimy się że Święty Mikołaj nie tylko je odbierze, ale również znajdzie właściwych adresatów :).

Jak co roku w tym okresie otwarte są już wyciągi narciarskie, a hotel Wisła Premium nie tylko udostępnia swoim gościom pomieszczenine na sprzęt, ale również zapewnia codzienny transport do wybranych wyciągów. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z informacją na temat godzin kursowannia naszego busa hotelowego, pamiętając, że liczba miejsc jest ograniczona.

Zapraszamy na Rodzinne, Magiczne Święta Bożego Narodzenia w Wiśle, w Hotelu Wisła Premium!

Boże Narodzenie w Wiśle - Święta Wisła to już tradycyjnie nasze wyśmienite, tradycyjne menu wigilijne, składające się ze:

-Stołu Wigilijnego dla każdej rodziny - barszcz z uszkami, karp w galarecie, śledzie na 3 smaki, ryba po grecku, kapusta z grzybami, sałatka jarzynowa, pierogi z kapustą i grzybami, kompot

-Części serwowanej - aromatyczna zupa grzybowa i do wyboru karp marynowany w migdałach lub pieczona pierś z indyka w sosie śliwkowym

-Część bufetowej - ciasta, owoce, kawa, herbata

Święta Bożego Narodzenia w Wiśle 2017 zapowiadają się wyjątkowo smacznie, pachnąco a przede wszystkim RODZINNIE.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą na Sylwester Wisła, Sylwester w Wiśle: https://www.hotelpremium.pl/oferty/sylwester-w-wisle

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij