przyjazd 28 maj 23
wyjazd 29 maj 23
Czerwcówka Wisła
04 maja 2017

Czerwcówka Wisła w Hotelu Wisła Premium to wyjątkowy Długi Weekend Czerwcowy ( weekend Boże Ciało) w Wiśle dla całej Rodziny. Dzięki terminowi, przypadającym w tym roku na 15 czerwca, Czerwcówka Wisła to będzie prawdziwy przedsmak lata w górach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Czerwcówka Wisła w Hotelu Wisła Premium: http://www.hotelpremium.pl/czerwcowka_wisla

Dla wszystkich gości przygotowaliśmy wiele atrakcji, ktore sprawią, że pobyt w naszym hotelu zapadnie w ich pamięci na długi czas.

Poza stałymi częściami składowymi pakietu, takimi jak noclegi, pyszne śniadania czy obiadokolacje w naszej nagradzanej restauracji, przygotowaliśmy wiele atrakcji dla Dzieci, dla Rodziców oraz dla całych Rodzin.

Jak zwykle hitem będzie nasz Junior Klub, który zapewnia codzienną zabawę dla Dzieci pod okiem wykwalifikowanego animatora. Zaplanowane są również atrakcje dla całych Rodzin, takie jak ognisko z pieczeniem kiełbasek czy Rodzinne Warsztaty Kulinarne. Codziennie również będą dwa seanse kinowe, dla Dzieci, oraz - zdecydowanie później, dla Dorosłych.

Czerwcówka Wisła w hotelu Wisła Premium zapowiada się fascynująco, a jeśli dodamy do tego wszystkie atrakcjie z okolicy - tej bliższej i dalszej (sprawdź atrakcje na naszej interaktywnej mapie - kliknij tutaj ), to mamy gotowy przepis na bardzo udany weekend.

Zapraszamy serdecznie na Czerwcówka Wisła - Długi Weekend Czerwcowy w Hotelu Wisła Premium.

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij