przyjazd 20 mar 23
wyjazd 21 mar 23
Romantyczny Weekend Wisła
06 kwietnia 2017

Romantyczny Weekend Wisła to wyjątkowy pakiet wypoczynkowy dla dwojga. Hotel Wisła Premium jest butikowym hotelem specjalizującym się w bardzo spersonalizowanym serwisie dla naszych gości. Pakiet Romantyczny Weekend Wisła jest jednym z przykładów tego podejścia.

Wszystkie szczegóły dotyczące pakietu Romantyczny Weekend Wisła znajdą Państwo tutaj: www.hotelpremium.pl/romantyczny-weekend-wisla

Dla naszych gości przygotowaliśmy wiele atrakcji które sprawią, że czas spędzony razem będzie wyjątkowy i pozostanie w ich pamięci na długi czas. Specjalnie przygotowane na tą okazję pokoje, 2 sensualne masaże lub alternatywnie wejściówki do Aquaparku, wino w pokoju, romantyczna 3 daniowa kolacja oraz ekskluzywny wstęp do naszego Centrum Wypoczynkowego, to tylko niektóre ze składowych pakietu.

Ukoronowaniem pobytu jest śniadanie do łóżka, serwowane w dniu wyjazdu.

Jesteśmy przekonani o tym że pakiet Romantyczny Weekend Wisła nie tylko spełni, ale wręcz przekroczy Państwa oczekiwania. O czym świadczą opinie gości, których mieliśmy już przyjemność gościć.

Do zobaczenia w Hotelu Wisła Premium!

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij