przyjazd 28 maj 23
wyjazd 29 maj 23
Wakacje Wisła
30 marca 2017

Rodzinne Wakacje i Wczasy w Górach

Wakacje Wisła i Wczasy Wisła to co roku bardzo ekscytujący okres w naszym regionie. Przepiękna pogoda, pozwalająca na beztroskie wędrówki po szlakach górskich, bardzo dużo atrakcji, organizowanych lokalnie zarówno przez Miasto Wisła jak i firmy komercyjne, oraz bogata oferta wypoczynkowa, przygotowana przez miejscowe hotele, pensjonaty i ośrodki wypoczynkowe.

Zapraszamy do zapopznania się z ofertą na Wakacje Wisła, Hotelu Wisła Premium: www.hotelpremium.pl/wakacje-wisla

Ale wakacje w górach to nie tylko dużo aktywności, ale również, a może przede wszystkim możliwość pasywnego wypoczynku i zregenerowania tych pokładów energii, które utraciliśmy poprzez naszą, często nadmierną aktywność zawodową. Dlatego oprócz opcji aktywnych wczasów w Wiśle, wiele hoteli przygotowało ofertę, która pozwoli miło spędzić czas bez zbytniego nadwyrężania sił witalnych.

Wakacje Wisła i Wczasy Wisła w hotelu Wisła Premium to jak zwykle bardzo dużo atrakcji, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Nasz słynny Junior Klub zajmie się Waszymy Pociechami codziennie przez 4 godziny, co pozwoli Wam, Rodzicom, znaleźć trochę czasu dla siebie i poświęcić go na Dorosłe Aktywności.

Jeśli dodamy do tego duże i komfortowe pokoje oraz nagradzaną i smaczną kuchnię, mamy przepis na idealne Wakacje w Wiśle i Wczasy w Wiśle.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie pakietu, który znajdziesz tutaj:  Wakacje Wisła.

 

Dla tych wszystkich, którzy cenią sobie komfort rezerwacji online, przygotowaliśmy dodatkową ofertę specjalną, dzięki której Wakacje Wisła będą tańsze o 10 zł za każdą dobę. Wystarczy że zarezerwujesz pobyt online, a nowa, zrabatowana cena sama się naliczy.

Wakacje Wisła i Wczasy Wisła, zapowiadają się w tym roku pogodnie i nadzwyczaj ciekawie. Miasto przygotowało wiele atrakcji dla wszystkich spędzających Wakacje w Wiśle i Wczasy w Wiśle. Także oferta hoteli i pensjonatów w Wiśle jest nad wyraz ciekawa. Do zobaczenia latem w Wiśle!

Znamy już szczegółowy kalendarz na całe lato, który znajdziecie Państwo na stronie internetowej miasta Wisła. Oczywiście, jak co roku, głównymi atrakcjami będą Letnie Grand Prix w Skokach narciarskich oraz Tydzień Kultury Beskidzkiej. Zwłaszcza to drugie wydarzenie, ze względu na długość trwania, oferuje wszystkim gościom bardzo duzo atrakcji. Jak sama nazwa wskazuje, są to atrakcje skupiające się głównie na bogatej i różnorodnej kulturze Beskidów, prezentowane przez zespoły z całego świata. Bez względu na zainteresowania, każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie, czego dowodem jest wyjątkowa frekwencja każdego roku właśnie podczas Tygodnia Kultury Beskidzkiej.

Jesteśmy przekonani, że również w tym roku, Tydzień Kultury Beskidzkiej wpłynie bardzo pozytywnie na Wakacje Wisła i Wczasy Wisła i bedzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich gości w Wiśle. Do zobaczenia już bardzo niedługo w Hotelu Wisła Premium podczas Wakacji Wisła i Wczasów Wisła 2017.

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij