przyjazd 28 maj 23
wyjazd 29 maj 23
Konferencje Wisła
27 marca 2017

Konferencje Wisła to bardzo popularna destynacja wśród wszystkich organizatorów konferencji w górach. Stanowi o tym niezaprzeczalna atrakcyjność krajoznawcza Wisły, ale także łatwa i szybka komunikacja, dzięki rozbudowanej sieci dróg szybkiego ruchu i autostrad. Dla osób pragnących dojechać na konferencję do Wisły z "aglomeracji śląskiej", to niecała godzina jazdy samochodem. Już sam ten fakt jest dużą wartością dodaną dla każdego organizatora konferencji w Wiśle.

Hotel Wisła Premium specjalizuje się w organizacji spersonalizowanych i butikowych konferencji w Wiśle, które są dopracowane pod każdym kątem. Począwszy od samego procesu planowania i organizacji, poprzez perfekcyjną realizacje konferencji na miejscu.

 

Baza konferencyjna hotelu Wisła Premium to 120 miejsc noclegowych, ale przede wszystkim nowoczesne i wielofunkcyjne centrum konferencyjne, składające sie z 4 niezależnych sal:

  • Sali Plenarnej, na 120 osób
  • 2 Sal Konferencyjnych, każda na 80 osób
  • Sali Executive, na 20 osób

Podczas gdy Sala Plenarna i Sale Konferencyjne idealnie nadaja się na konferencje, spotkania i szkolenia, Sala Exexutive jest miejscem na spotkania w mniejszym gronie, wymagające jakości oczekiwanych przez Zarządy Firm.

Udane konferencje to nie tylko noclegi i baza konferencyjna, ale również usługi gastronomiczne. Nasza Restauracja i Bar, jako jedyna w Wiśle i w Beskidach została rekomendowana przez międzynarodowy przewodnik Gault&Millau, co jest rekomendacją najwyższej jakości.

Natomiast największym wyróżnikiem konferencji w Wiśle organizowanych w Hotelu Wisła Premium jest ich perfekcyjna organizacja.

Zapraszamy do kontaktu i zapewniamy, że na każde zapytanie odpowiemy tego samego dnia:

Email: konferencje@hotelpremium.pl, Tel.: 601 333 353

Po więcej informacji na temat konferencji Wisła w hotelu Wisła Premium, zapraszamy na naszą stronę: www.hotelpremium.pl/konferencje

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij