przyjazd 31 sty 23
wyjazd 01 lut 23
Sylwester Wisła, Szampański Sylwester w Wiśle
16 września 2017

Sylwester Wisła, Sylwester w Wiśle i Sylwester w górach

 

Sylwester Wisła to jak co roku szampańska zabawa i super pomysł na Sylwester w Wiśle. Ale nie tylko w samej Wiśle, bo ze względu na lokalizację, jesteśmy również bardzo dobrym pomysłem na Sylwester w Ustroniu i Sylwester w Szczyrku. Dzięki wyśmienitym warunkom noclegowym w naszych 42 pokojach i apartamentach oraz nagradzanej kuchni - jesteśmy laureatami prestiżowego wyróżnienia przewodnika Gault&Millau - Sylwester w Wiśle w hotelu Wisła Premium to gwarancja nie tylko udanej zabawy, ale tez najlepszej jakości w Beskidach.

Jak co roku przygotowaliśmy dla naszych gości szereg atrakcji, które sprawiają że spędzą z nami wyjątkowy i magiczny czas podczas Sylwester Wisła, Sylwester Ustroń i Sylwester Szczyrk.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami pakietu Sylwester w Wiśle: https://www.hotelpremium.pl/oferty/sylwester-w-wisle

Nasza lokalizacja to również gwarancja na łatwy dojazd do wszystkich stoków narciarskich, łącznie z uruchomionym w tym roku, największym ośrodkiem rekreacyjnym w Polsce, który znajduje się w Szczyrku. Dla naszych gości szykujemy już specjalną ofertę na dojazdy do niego - odległość z naszego hotelu wynosi zaledwie 9 kilometrów. Dzięki własnemu busowi, jesteśmy jednym z niewielu hoteli które mogą zapewnić usługę tego typu.

Udana zabawa sylwestrowa to nie tylko dobre zakwaterowanie i smaczne jedzenie, ale również - a może przede wszystkim - świetna, nadająca się do zabawy muzyka. Tak jak w ubiegłym roku, gościmy zespół który zdobył bardzo duże uznanie w oczach naszych gości i sprawił, że Sylwester w Wiśle był bardzo udany.

Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej ofercie i doświadczeniu, Sylwester Wisła 2018, Sylwester Ustroń 2018 i Sylwester Szczyrk 2018 zapadna w pamięci naszych gości na długi czas. Zapraszamy Serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i do spędzenia najlepszego sylwestra w Państwa życiu. Do zobaczenia!

Wszystkie dodatkowe szczegóły dotyczące Sylwestra w Wiśle i zabawy Sylwestrowej w hotelu Wisła Premium będziemy regularnie publikować zarówno na naszym blogu, jak i na naszym profilu na FB oraz Google+. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy również do kontaktu z recepcją hotelu, która bardzo chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania, dotyczące Sylwestra w Wiśle.

Hotel Wisła Premium

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą Święta Wisła, Święta w Wiśle: https://www.hotelpremium.pl/oferty/swieta-w-wisle  
Sylwester Wisła w hotelu Wiała Premium to idealny wstęp do rozpoczęcia Nowego Roku oraz udanego wypoczynku w górach. Zapraszamy serdecznie do Hotelu Wisła Premium.
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij