przyjazd 28 maj 23
wyjazd 29 maj 23
Transport Hotel Gołębiewski Wisła Hotel Stok Wisła
12 marca 2017

Transport dla naszych gości na basen i stok

Basen Tropicana Hotel Gołębiewski Wisła, wyciąg narciarski Hotel Stok Wisła.

Czasem warto się zastanowić, co jest dla nas naprawdę istotne w hotelu. Czy są to duże, komfortowe pokoje i wyśmienita restauracja z super serwisem, czy to by hotel posiadał basen, czy np. kręgielnię.

Hotel Wisła Premium to hotel który oferuje swoim gościom bardzo duże i gustownie urządzone pokoje, nagradzaną restaurację z wyśmienitym serwisem oraz Centrum Wypoczynkowe: sauny, jacuzzi, masaże. A to wszystko po cenach 2 krotnie niższych niż w innych hotelach, ktore są w stanie pomieścić 1000 osób.

Dysponujemy własnym, wygodnym busem i jesteśmy w stanie dowieźć naszych gości do wszystkich pozostałych atrakcji, zlokalizowanych w Wiśle i okolicach Wisły. Oferujemy gratisowy transport do parku wodnego Tropicana Wisła w Hotel Gołębiewski Wisła oraz na stoki narciarskie, m.in. do Hotel Stok Wisła. Ale także codzienny transport do tych wszystkich atrakcji, które są dla naszych gości istotne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pakietami i ofertami specjalnymi. Znajdą tam Państwo wszystkie informacje dotyczące naszej oferty transportowej dla Gości: www.hotelpremium.pl/oferty

 

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij