przyjazd 27 mar 23
wyjazd 28 mar 23
Restauracje Wisła
07 marca 2017

Nagradzana Restauracja w Hotelu Wisła Premium

Restauracje Wisła: krotki przewodnik po ofercie gastronomicznej "Perły Beskidów".

Jedną z ważniejszych rzeczy, która decyduje o jakości naszego wyjazdu wypoczynkowego, jest smaczna kuchnia. Bez względu na to skąd jesteśmy, w jakim jesteśmy wieku i jaki jest cel naszej wizyty, wszyscy lubimy dobrze i smacznie zjeść.

W tym zakresie Wisła oferuje turystom bardzo dużą, zróżnicowaną i szeroką ofertę gastronomiczną. Począwszy od restauracji z daniami lokalnymi, tradycyjnych karczm i restauracji z kuchnią Polską, skończywszy na restauracjach hotelowych, oferujących nie tylko dania lokalne, ale również te które znamy z kuchni międzynarodowej.

Jedną z najlepszych restauracji w Wiśle, jest Restauracja i Wine Bar w Hotelu Wisła Premium: www.hotelpremium.pl/restauracja

Jako jedyna restauracja w Wiśle otrzymała rekomendację międzynarodowego, prestiżowego przewodnika kulinarnego Gault & Millau. Restauracja specjalizuje się w kuchni międzynarodowej, ze wskazaniem na współczesną kuchnię europejską i amerykańską - serwowane przez nią steki, przygotowywane z amerykańskiej i argentyńskiej wołowiny, stanowią o jej klasie oraz mistrzostwie szefów kuchni. Nie znaczy to, że wielbiciele kuchni Polskiej, ryb czy makaronów, nie znajdą tu czegoś dla siebie.

Wręcz przeciwnie, karta menu restauracji jest bardzo zróżnicowana i każdy, włączając wegetarian, znajdzie w niej coś ciekawego i atrakcyjnego dla siebie. Dodatkową ofertę restauracji stanowi bardzo szeroka gama alkoholi, dostępna w barze. Bez względu na to jakie macie upodobania kulinarne, z całą świadomością możemy polecić restaurację każdemu z Was i zapewnić, że na pewno wyjdziecie z niej nie tylko najedzeni, ale też bardzo zadowoleni.

Restauracja & Wine Bar

Hotel Wisła Premium, Ul. Kopydło 20 www.hotelpremium.pl/restauracja

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij