przyjazd 31 sty 23
wyjazd 01 lut 23
Ferie Wisła
22 listopada 2016

Najlepszy pakiet na ferie w Wiśle

Już za parę dni rozpoczynamy coroczną operację Ferie Wisła. W tym roku warunki atmosferyczne nam bardzo sprzyjają i liczymy na dużą frekwencję, zwłaszcza ze strony miłośników białego szaleństwa. To dla nich właśnie przygotowaliśmy nasz pakiet: https://www.hotelpremium.pl/oferty/ferie-zimowe-w-wisle

Natomiast dla tych wszystkich, którzy są jeszcze na bakier z nartami lub deską, mamy wiele ciekawych propozycji spędzania wolnego czasu, zarówno w hotelu jak i w Wiśle i w okolicy.

Dzięki naszej lokalizacji, wyprawa do Czech i Słowacji jest również nie tylko prosta, ale i bardzo krótka. Już po 15 minutach jazdy znajdziemy się na przejściu granicznym z Czechami, a chwilkę później, dojedziemy również do granicy Czech ze Słowacją.

Bez względu na spektrum naszych zainteresowań, Ferie Wisła to ciekawy pakiet, pełen wielu ekscytujących możliwości. Zapraszamy serdecznie do Hotelu Wisła Premium: www.hotelpremium.pl.

Hotel Wisła Premium - Hotel Wybitnie Wypoczynkowy w Wiśle

Już możemy podsumować tegoroczne ferie, i możemy stwierdzić, że pod każdym względem były one bardzo udane. Pogoda dopisała, śniegu było co nie miara i każdy, kto chciał poszusować na stoku, miał ku temu okazję. Liczymy na to że natura będzie równie chojna za rok i znów powitamy Państwa na białych, śnieżnych i bardzo udanych Feriach Zimowych w hotelu Wisła Premium.

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij