przyjazd 01 mar 21
wyjazd 02 mar 21
Natura w Wiśle
10 listopada 2020

Wiślańska natura zachwyca. Wisła oferuje bezpieczne oraz widokowe szlaki na piesze wycieczki.

Od wielu lat Wisła jest jedną z perełek Beskidu Śląskiego. To piękny obszar natury, który co roku przyciąga wielu turystów. Zarówno w sezonie zimowym jak i letnim. 

Lasy

Wielbiciele leśnej natury bez wątpienia znajdą coś dla siebie. W Wiśle występują lasy iglaste, świerkowe ale także i bukowe, co czyni ją bardzo atracyjnym pod względem przyrodniczym. Niezależnie od wybranej trasy górskiej, każda prowadzić będzie przez las.

Barania góra

Jedną z najbardziej uczęszczanych tras w Wiśle, jest szlak na Baranią Górę rozpoczynający się w Wiśle Czarne. Jest to obszar Natura 2000. Jest to szlak przyjazny dla rodzin z dziećmi, bezpieczny ale przede wszystkim widokowy. Idący wzdłuż słynnych kaskad rodła, bez wątpienia jest to gratka dla wielbicieli polskiej przyrody.

Natura Wisła

Punkty widokowe

Wieże i punkty widokowe zawsze cieszą się ogromnym powodzeniem wśród turystów. To nie tylko idealne miejsca by podziwiać całą okolicę i porobić zdjęcia, ale także przystanąć i odpoczać. Najbliższy punkt widokowy, znajdujący się zaledwie 20 minut od Hotelu Wisła Premium to Krzakowska Skała, tak zwana Skałka na Kobyli. W samej Wiśle oczywiście takich punktów jest znacznie więcej, naturę z góry można podziwiać także na Skolnity, Soszowie czy z Malinowskiej Skale.

Więcej atrakcji, zobacz:

http://witajwgorach.pl/co-robic-w-wisle-atrakcje-wisly/

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij