przyjazd 28 maj 23
wyjazd 29 maj 23
Letnie Grand Prix w Skokach Narciarskich w Wiśle 2017
23 marca 2017

Letnie Grand Prix w Skokach Narciarskich Wisła

Letnie Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle. Puchar Świata w skokach w Wiśle.

 

Już od 2010 roku, odbywa się Letnie Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle. Zwycięzcą tego pierwszego Letniego Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle, został patron skoczni, na której odbywały się zawody, Adam Małysz. Natomiast drugiego dnia zawodów, Letnie Grand Prix w Skokach Narciarskich w Wiśle wygrał Kamil Stoch. Od tego czasu, Puchar Świata w Skokach Narciarskich w Wiśle odbywa się corocznie.

W bieżącym roku, Letnie Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle odbędzie się w dniach 14-15 lipca. Każdego dnia będą to konkursy nocne, przy czym 14 lipca zostaną rozegrane zawody drużynowe, natomiast 15 lipca, indywidualne.

Mieszkańcy Wisły z wielką nadzieją patrzą na swojego nowego mistrza, Piotra Żyłę. Wszyscy mamy nadzieje że nie tylko powtórzy swoje sukcesy z sezonu zimowego, ale niesiony dopingiem lokalnych (i nie tylko) kibiców, wygra Letnie Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle.

Bardzo też liczymy na naszą całą drużynę, która zwycięsko zakończyła sezon zimowy. Powtórzenie tego wyniku na skoczni w Wiśle będzie spełnieniem marzeń nie tylko samych zawodników, ale, a może przede wszystkim, kibiców.

Letnie Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle jest częścią bogatego programu Wakacje Wisła. Mamy nadzieję, że odwiedzą nas Państwo i posmakują naszej gościnności. Zapraszamy serdecznie na Puchar Świata w Skokach Narciarskich w Wiśle.

Informacje na temat Bilety Puchar Świata w Skokach Narciarskich w Wiśle znajdą Państwo tutaj: http://www.wisla-malinka.com/pl/bilety.html

Informacje na temat programu Pucharu Świata w Skokach Narciarskich w Wiśle, znajdziecie Państwo tu: http://wisła.pl/turysta/news/znamy-juz-program-fis-grand-prix-w-wisle

Zapowiada się więc weekend pełen nie tylko emocji, ale również atrakcji. Mamy nadzieję na dobrą, słoneczną pogodę i księżycowe wieczory, ponieważ wiele dodatkowych atrakcji odbywać się będzie właśnie wieczorami. Jak co roku, tak również i tym razem liczymy na wielu gości, którzy nas odwiedzą w Wiśle. Do zobaczenia.

Hotel Wisła Premium zaprasza wszystkich gości, planujących odwiedzić Wisłę podczas Letniego Grand Prix: www.hotelpremium.pl

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij