przyjazd 31 sty 23
wyjazd 01 lut 23
Magiczne Wesela Wisła
23 października 2018

Perfekcyjne Wesele w Wiśle w hotelu Premium

Magiczne Wesela Wisła - ten najważniejszy dzień w życiu.

Przepiękna pogoda, idealne miejsce a przede wszystkim smaczne jedzenie, dobra muzyka i perfekcyjna organizacja - to są najistotniejsze składowe tego jednego z najważniejszych dni w życiu. A na samym szczycie tego wszystkiego, uśmiechnięta, szczęśliwa i radosna Panna Młoda.

Wszyscy marzymy - dziewczynki nawet od dziecka - o takim perfekcyjnym dniu w naszym życiu.

Więc często już na rok wcześniej zaczynamy pierwsze przygotowania do tego magicznego dnia. Jednak magiczne wesele w Wiśle nie może być oparte tylko na naszych marzeniach - jego organizacja wymaga wielu zasobów, a przede wszystkim wieloletniego doświadczenia.

Dlatego najistotniejszą rzeczą w organizacji idealnego wesela w Wiśle jest pozyskanie partnera, którego zarówno zasoby, jak i doświadczenie gwarantują nam, że ten jedyny dzień w życiu zapadnie w naszej pamięci…na całe życie właśnie.

Organizacja Wesela w Wiśle w hotelu Wisła Premium to gwarancja tego, że od pierwszego do ostatniego momentu, wszystko przebiegnie perfekcyjnie.

Idealnie położony obiekt, nad brzegami potoku Kopydło, oferuje gościom przestronny parking na 50 samochodów, piękną i elegancką Salę Balową na 120 osób, a przede wszystkim docenione i nagrodzone przez międzynarodowy przewodnik Gault & Millau, kulinaria. A jeśli goście weselni wymagają zakwaterowania, oddajemy do ich dyspozycji 42 przestronne pokoje i apartamenty.

Już od pierwszego spotkania z Młodą Parą, jesteśmy do ich całkowitej dyspozycji i po wysłuchaniu ich planów i sugestii przygotowujemy wstępną ofertę, którą później, na kolejnych spotkaniach dopracowujemy. Taka dopięta na ostatni guzik oferta sprawia, że Państwo Młodzi, a przede wszystkim Panna Młoda, mogą odetchnąć z ulgą i skupić się na przeżywaniu własnego szczęścia. Całą resztę zostawiając nam, bo mogą być pewni tego, że ich wesele w Wiśle potraktujemy jak swoje własne i zrobimy wszystko, by było ono po prostu idealne.

 

Organizacja idealnego Wesela w Wiśle wymaga przede wszystkim dobrego planowania a potem zaangażowania i konsekwencji w realizacji. Nic nie może być zostawione przypadkowi i wszystko musi być bezbłędnie skoordynowane. Dlatego wszyscy, począwszy od dyrektora a skończywszy na liniowym personelu, angażujemy się w pełni w jego realizację, wkładając w to nie tylko ciężką pracę, ale przede wszystkim bardzo dużo serca. Dlatego możemy z dumą stwierdzić, że organizujemy najlepsze Wesela w Wiśle.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Wesela Wisła oraz do kontaktu z nami: www.hotelpremium.pl/wesela

Jesteśmy również do Państwa dyspozycji przy organizacji wszystkich dodatkowych rzeczy, niezbednych do organizacji perfekcyjnego wesela w Wiśle, takich jak: wynajęcie fotografa i kamerzysty, wynajęcie eleganckiej limuzyny z szoferem, organizacja czasu dla wszystkich dzieci zaproszonych na wesele, zakontraktowanie pokazu sztucznych ogni i wiele, wiele innych.

Menu Weselne znajdziesz tutaj Menu Wesele Hotel Wisła Premium

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij