przyjazd 28 maj 23
wyjazd 29 maj 23
Wyciągi narciarskie Wisła | Najlepsze stoki Wisła
30 listopada 2018

Najlepsze wyciągi narciarskie w Wiśle

 

Wyciągi narciarskie Wisła. Lista i opis wyciągów narciarskich w Perle Beskidów - Wiśle.

Mamy już pierwszy śnieg w Wiśle i warto omówić najnowszą ofertę stoków narciarskich w Wiśle. Oraz pomyśleć o wyborze oferty na Ferie Zimowe Wisła. Ze względu na swoje położenie, Wisła oferuje wiele stoków narciarskich, odpowiednich dla różnych poziomów i umiejętności narciarskich. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze stok i wyciągii narciarskie Wisła:

 • Wyciąg Narciarski Cieńków
 • Wyciąg Narciarski Czupel
 • Wyciąg Narciarski Stok
 • Wyciąg Narciarski Klepki
 • Wyciąg Narciarski Nowa Osada
 • Wyciąg Narciarski Pasieki
 • Wyciąg Narciarski Rówienki
 • Wyciąg Narciarski Siglany
 • Wyciąg Narciarski Skolnity
 • Wyciąg Narciarski Soszów
 • Wyciąg Narciarski Stożek

Więcej informacji na temat wyciągów narciarskich w Wiśle znajdziecie tutaj.

Bez względu na to jakie umiejętności narciarskie prezentujecie, na pewno znajdziecie w Wiśle odpowiednią oferte dla siebie. Dodatkowo, praktycznie przy każdym wyciągu istnieje wypożyczalnia sprzętu narciarskiego oraz szkółka narciarska, nie tylko dla dzieci, także dla dorosłych.

Wisła to wspaniała opcja wypoczynku zimowego także ze względu na bliskość Szczyrku czy Ustronia, oraz możliwość wycieczek do znajdujących się niedaleko Czech i Słowacji. Stoki narciarskie Wisła i wyciągi narciarskie Wisła operują od pierwszego śniegu, ale zawsze warto zadzwonić i zapytać o warunki narciarskie panujące danego dnia. Zapraszamy serdecznie na stoki narciarskie Wisła i wyciągi narciarskie Wisła!

Hotel Wisła Premium jest położony w pobliżu wielu stoków, a także oferuje codzienny transport dla swoich gości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą hotelu na naszej stronie: www.hotelpremium.pl

Wisła na pewno też zyska dzięki otwarciu największego w Polsce parku narciarskiego w Szczyrku. Oddalony zaledwie o 12 km od Wisły, Szczyrk jest dodatkowym atutem sprawiającym, że warto przyjechać na zimowy wypoczynek do Wisły. W połączeniu z całą i bardzo bogatą ofertą wyciągów narciarskich w Wiśle, powstał najwiekszy w Polsce kompleks narciarski, oferujący największą liczbę stoków narciarskich i wyciągów narciarskich. Zima w górach i zimowy wypoczynek w górach nie były dotąd tak ekscytujące. Zapraszamy na zimę do Wisły!

Dla tych którzy nie przepadają za szaleństwem na stoku, Wisła oferuje bardzo dużo atrakcji, począwszy od kawiarni i restauracji, skończywszy na lodowisku oraz ciekawej i szerokiej ofercie muzeów. A jeśli macie ochotę na zakupy, zawsze można skoczyć do położonej niedaleko Bielska - Białej. Tak więc bez względu na to czy jesteście za zimowym szaleństwem na stoku, czy też wolicie bardziej domowe formy wypoczynku, Wisła na pewno Was nie zawiedzie. Jak co roku będzie też bardzo dużo wydarzeń, o których możecie poczytac na stronie miasta Wisła: www.wisla.pl

Zima zapowiada się wyjątkowo dobrze i śnieżnie w tym roku, więc warto już teraz pomyśleć o rezerwacji pobytu. Pamiętajmy że wcześniejsza rezerwacja pobytu oznacza często również dużo niższe ceny oraz większy wybór spośród dostępnych opcji pakietowych i noclegowych.

W tym roku ferie zimowe będą trwały o tydzień krócej, tak więc więcej województw będzie wypoczywało w tym samym czasie. Nie czekajcie więc z rezerwacją pakietów na ferie zimowe w Górach i zarezerwujcie już teraz ofertę, która nie tylko sprawdziła się w ostatnich latach, ale ciągle ewoluuje. Zapraszamy serdecznie na ferie zimowe do Hotelu Wisła Premium w Wiśle:

https://www.hotelpremium.pl/ferie-wisla

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij