przyjazd 19 paź 21
wyjazd 20 paź 21
Majówka 2021 Wisła
20 lutego 2021

Co roku wyczekujemy na ten wyjątkowy, długi weekend majowy. To zwykle pierwszy w roku grill, wyjście w góry czy inny wiosenny wyjazd. W Wiśle każdy turysta znajdzie w tym czasie coś dla siebie - niezależnie czy będzie to pobyt bardziej na sportowo czy bardziej w stronę wypoczynku SPA. 

Kiedy Majówka 2021r ?

W 2021r termin majówkowy przypada na 30.04 - 3.05.20201r. W Hotelu Wisła Premium istnieje możliwość dowolnej konfiguracji pobytu - zarówno wydłużenia jak i jego skrócenia. 

Co robić w Wiśle w majówkę?

Jak to mówią: w Wiśle nie ma nudy! Oto kilka propozycji spędzenia majówki w Wiśle:

1) Leżing nad Wisłą

Wszyscy aktualnie pracujemy za dużo, żyjemy intensywnie i czesto zapominamy zadbać o siebie. Czasem zwykłe nic nie robienie i relaks to dla naszego ciała (i ducha!) więcej, niż porządna porcja witamin :) Ulubiony napój w dłoni, szum płynącej rzeki i gwar - czego chcieć więcej? Możesz dać się pochłonąć czytając książkę lub nadrabiając zaległości z najbliższymi.  Ale przede wszystkim - pozwolić sobie na słodkie nic nie robienie.

2) Zwiedzanie Zameczku Prezydenckiego 

Dla fanów historii w zameczku można podziwiać pozostałości z czasów Mościckiego: meble, lampy, telefon, kominek a nawet wanna z wielką jak hydrant baterią. Dla tych, którzy bardziej doceniają wnętrza Rezydencji Prezydenckiej do zwiedzania udostępnione są: weranda, salon Pronaszki, jadalnia, salon kominkowy, wypoczynkowy, korystarze, gabinet Mościckiego, salon łazienkowy ale także Tyrolską Kapliczkę, która pochodzi z czasów Habsburgów, konkretnie z 1909r.

3) Wodospad na Wisełce - Wisła Czarne

Miejsce obowiązkowe dla tych, którzy lubią sobie robić pamiątkowę zdjęcia. Czy będzie to selfi czy zrobione przez przechodniego turystę - za sprawą wodospadu, zawsze będzie wyglądać dobrze ;) Sam wodospad zbudowany został w latach pięćdziesiątych, jest wysoki na 8m. Po drugiej stronie potoku można odwiedzić starą karczmę, której budowę datuje się na rok 1833

4) Zapora w Wiśle

Kolejny, obowiązkowy punkt zwiedzania. Ciekawostką jest, że zapora ma wysokość aż 30m, a powierzchnia zbiornika 30ha! Budowa zapory trwała 5 lat, dziś ma nie tylko funkcjonalne właściwościc, ale także stał się malowniczym i uczęszczanym elementem krajobrazu Wiślańskiego. 

5) Centrum Wisły

Mówi się że centrum to życie miasta. W przypadku Wisły wcale nie jest inaczej. Stragany z lokalnymi pysznościami, grille, budki, automaty ale także muszla koncertowa. Do wyboru do koloru. Kto lubi tego typu gwar z pewnością odnajdzie się w centrum doskonale. W tym roku dodatkowo otwarta będzie pierwsza w Wiśle galeria handlowa, zatem fani shoppingu znajdą coś dla siebie.

6) Atrakcje w hotelu Wisła Premium

W hotelu przygotowaliśmy dla naszych Gości kilka możliwości spędzenia czasu, podzieliliśmy je następująco:

AKTYWNIE

- pomożemy, doradzimy wybrać odpowiednią do oczekiwań trasę górską (istnieje również możliwość wynajęcia górskiego przewodnika)

- dysponujemy rowerami na wynajem

- turniej ping pong'a

- bilard oraz piłkarzyki 

- bezpłatne wypożyczenie kijków nordic walking

RELAKSUJĄCO

- skorzystaj z sauny suchej, łaźni parowej, jacuzzi i groty solnej w cenie noclegu

- profejosnalne zabiegi SPA

- uwielbiasz jeść? Mamy wyjątkową propozycję - #MENUDEGUSTACYJNE

- proponujemy zestaw: książka w ogrodzie hotelowym + nasze autorskie drinki

- do dyspozycji w hotelu także biblioteczka z książkami, gry karciane, towarzyskie, szachy czy warcaby

7) Przejazd klimatyzowaną kolejką po atrakcjach Wisły i okolic

Poniżej przykład 2,5h trasy:

- Galeria Adama Małysza

- Skocznia im. Adama Małysza

- Zamek Prezydencko na Zadnim Grodniu

- Zapora

- Wylęgarnia pstrąga

- Zapora z wodospadem

Powyższe propozycję to zaledwie kilka wybranych pozycji spośród tego co można robić w Wiśle. W majówkę i nie tylko. Wisła to idealna propozycja na wypoczynek w długi majowy weekend.

Pożegnaj razem z nami zimę i przywitaj wiosnę - sprawdź pakiet Majówka Wisła 2021!

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij