trip advisor żółte

Fantastyczne Ferie w Ustroniu

Ferie Ustroń
Rodzinne ferie w Ustroniu

Ferie Ustroń to wyjątkowa oferta na rodzinne ferie zimowe w Ustroniu. Atrakcyjna cena, wysoki standard i smaczna kuchnia to nasze największe atuty. Ferie Ustroń to od lat sprawdzona i chwalona przez gości oferta na ferie zimowe w Ustroniu. Zgodnie z naszym hasłem "Precz z nudą", zapewniamy dużo atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Zapraszamy do zapoznania się z pakietem pobytowym Ferie Ustroń:

Ferie Ustroń i Wisła - Kliknij Tutaj

Hotel Premium oferuje swoim gościom następujące serwisy:

  • 42 pokoje i apartamenty
  • Nagradzana restauracja
  • SPA, Jacuzzi, Sauny
  • Pokój bilardowy
  • Pokój zabaw dla dzieci
  • Bezpieczny parking

Dla miłośników białego szaleństwa, pakiet Ferie Ustroń ma do zaoferowania codzienny, gratisowy transport do najlepszych i najpopularniejszych stacji narciarskich w Wiśle i w okolicy. 

Hotele Ustroń to nie tylko noclegi Ustroń i hotele w Ustroniu, ale także smaczna kuchnia. Nasza restauracja, jako jedyna w Beskidach otrzymała rekomendację międzynarodowego przewodnika kulinarnego Gault&Millau. Hotele Ustroń otrzymały także Certificate of Excellence, nadawany przez portal Trip Advisor. Zapraszamy serdecznie w Beskidy do Hotele Ustroń!

Pełną ofertę Ferie Ustroń znajdziecie Państwo pod poniższym linkiem:

Ferie w Ustroniu
Super Ferie

Ferie Ustroń to po prostu wymarzony pakiet na przefantastyczne ferie zimowe w Ustroniu. Od lat cieszymy się opinią hotelu który naprawde wie jak zorganizować wyjątkowe ferie zimowe dla dużych i małych. Ale koncentrując się na dzieciach, zapewniamy im codziennie Junior Klub, gdzie pod okiem animatorów mogą się przez kilka godzin zająć zabawami, grami a także rozwojem osobistym. Z myślą o naszych małych gościach zawsze też przygotowujemy specjalne i super smaczne menu. Ferie Ustroń w hotelu Premium to raj dla dzieci.

Ale i dla dorosłych mamy dużo atrakcji. SPA z duża gamą zabiegów, profesjonalny billard, tenis stołowy, sauny, jacuzzi, to tylko z niektórych atrakcji pakietu Ferie Ustroń. Jeśli szukacie sprawdzonego hotelu na ferie zimowe w Ustroniu, zapraszamy do znajdującego się w okolicy hotelu Premium. 

@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess