trip advisor żółte

Fantastyczne Ferie w Szczyrku

Ferie Szczyrk
Rodzinne Ferie w Szczyrku

Ferie Szczyrk to atrakcyjna cenowo oferta na ferie w Szczyrku, prezentowana przez położony w okolicach Szczyrku hotel Premium. Ferie Szczyrk to przestronne i eleganckie pokoje, nagradzana restauracja oraz perfekcyjny serwis.

Ferie w okolicy Szczyrku i Wisły - Kliknij Tutaj

Ferie Szczyrk to nie tylko zaplecze hotelowe, ale przede wszystkim bogata oferta pobytowa: junior klub dla dzieci, atrakcje dla dorosłych, a dla miłośników białego szaleństwa codzienny transport do okolicznych wyciągów narciarskich. 

Hotel Premium oferuje swoim gościom następujące serwisy:

  • 42 pokoje i apartamenty
  • Nagradzana restauracja
  • SPA, Jacuzzi, Sauny
  • Pokój bilardowy
  • Pokój zabaw dla dzieci
  • Bezpieczny parking

W cenie pakietu Ferie Szczyrk oferujemy obfite śniadanie w formie bufetu, dostęp do części wypoczynkowej - sauny, jacuzzi, billard, wodę mineralną i zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz parking. Dla dzieci oferujemy pokój zabaw - małpii gaj - oraz w sezonie wiosennym i letnim, plac zabaw. Hotele Szczyrk to również bardzo atrakcyjne ceny oraz pakiety wypoczynkowe oraz oferta noclegi Szczyrk. Naszym największym atutem jest nagradzana Restauracja, która jako jedyna w Beskidach otrzymała rekomendację przewodnika Gault&Millau. Hotele Szczyrk otrzymały również Certificate of Excellence, nadawany przez portal Trip Advisor. Jeśli szukasz noclegu w Szczyrku, Hotele Szczyrk to najlepsza opcja!

 Zadzwoń teraz - 33 855 38 09 - lub sprawdź nasze oferty:

Święta Bożego Narodzenia - https://www.hotelpremium.pl/swieta_w_wisle

Magiczny Sylwester - https://www.hotelpremium.pl/sylwester_w_wisle

Ferie Szczyrk
Mega Atrakcje

Ferie Szczyrk w hotelu Premium, położonym w okolicy Szczyrku to masa atrakcji dla każdego, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci. Bo udane Ferie w Szczyrku to przede wszystkim ciekawy plan atrakcji dla dzieci właśnie. Poza codziennym junior klubem, zapewniającym ciekawe gry, zabawy i atrakcje pod okiem animatorów, przygotowaliśmy kino dla dzieci, małpii gaj, tenisa stołowego i pyszności w naszym menu.

Ferie Szczyrk to też niesamowita okazja do poznania wszystkich najnowszych wyciągów i stacji narciarskich, zarówno w Szczyrku, jak i w Wiśle i Ustroniu. Hotel Premium zapewnia wszystkim gościom pakietu Ferie Szczyrk codziennego busa do wszystkich napopularniejszych wyciągów i stacji narciarskich. Zapewniamy też bezpieczną przechowalnię dla sprzędu narciarskiego wraz z suszarką do butów. 

Jeśli szukacie ciekawej oferty na ferie zimowe w Szczyrku, zapraszamy do zapoznania się z tym co oferuje Hotel Premium:

@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess