przyjazd 29 cze 22
wyjazd 30 cze 22

Ferie Beskidy

Fantastyczne ferie

Rodzinne ferie Beskidy to rewelacyjna oferta na rodzinne ferie zimowe w górach. Hotel Wisła Premium to wielokrotnie nagradzany, 3 gwiazdkowy hotel w stolicy Beskidów, Wiśle. Bardzo duże pokoje i apartamenty i smaczna kuchnia gwarantują udane ferie w Beskidach. Hasłem Hotelu Wisła Premium jest: Ferie Zimowe Beskidy - Precz z nudą! Dodatkowo, dzieci do 6 roku życia nocują gratis.

Ferie Beskidy pakiet pobytowy

Ferie w górach i ferie w Beskidach to dla miłośników białego szaleństwa czas, gdy prawdziwie mogą oddac się swojej pasji. Hotel Wisła Premium nie tylko jest zlokalizowany w pobliżu najlepszych wyciągów narciarskich, ale również oferuje busa, który dowozi gości hotelowych na te wyciągi.

Hotel Premium oferuje swoim gościom następujące serwisy:

  • 42 pokoje i apartamenty
  • Nagradzana restauracja
  • SPA, Jacuzzi, Sauny
  • Pokój bilardowy
  • Pokój zabaw dla dzieci
  • Bezpieczny parking

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego już słynnego pakietu pobytowego Ferie Beskidy. Zapraszamy na stronę oferty, gdzie znajdą Państwo szczegółowy opis oraz najatrakcyjniejsze ceny: www.hotelpremium.pl/oferty/ferie-zimowe-w-wisle

Jeśli jednak potrzebują Państwo zasięgnąć więcej informacji na temat pakietu Ferie Beskidy, zapraszamy również do kontaktu:

Telefonicznego - 033 855 38 09

Mailowego - recepcja@hotelpremium.pl

Do zobaczenia w hotelu Wisła Premium - My Ferie w Beskidach organizujemy po prostu nalepiej!

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij