przyjazd 28 maj 23
wyjazd 29 maj 23
Wyciąg narciarski Pasieki

2 min od Hotelu – 650 m

Znajduje się najbliżej naszego hotelu ok. 650 m. Jest on idealny dla rodzin z dziećmi oraz początkujących narciarzy. Największą atrakcją jest wyciąg orczykowy nr 1 o długości 600m i różnicy wzniesień 110m. Ma on przepustowość 480 osób/godzinę, jest to trasa łatwa i średnio trudna, na całej długości sztucznie naśnieżana, oświetlona i nagłośniona, przygotowana ratrakiem. Można ją pokonywać w różnych kombinacjach uzyskując do 1500m różnorodnych tras. Dla najmłodszy oraz starszych rozpoczynających przygodę z narciarstwem przeznaczony jest wyciąg nr 2 o długości 170m i różnicy wzniesień 25m. Ma on przepustowość 360 osób/godzinę, jest to trasa łatwa, specjalnie dla uczących się, na całej długości sztucznie naśnieżana, oświetlona i nagłośniona, przygotowana ratrakiem. Wyciąg nr 3 obsługuje tor Snowtubingowy. Na stoku można wypożyczyć sprzęt (sanki, nartosanki).

Przy wyciągach znajduje się: parking na około 150 samochodów, bogato wyposażona wypożyczalnia narciarska i snowboardowa, z serwisem, instruktorzy narciarscy i snowboardowi, skutery śnieżne, oraz bar z kuchnią domową.

Godziny otwarcia
Codziennie od godz 9:00 do 20
Tor do snowtubingu od godz. 9:00 do zmroku.

 

Lokalizacja atrakcji
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij