Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

Hotel Wisła Premium*** COVID-19

W związku z sytuacją jaką aktualnie panuje w Polsce i nie tylko, zdecydowaliśmy przygotować specjalne procedury, które zapewnią nam wszystkim w miarę możliwe bezpieczeństwo. Zależy nam aby Państwa podróż do Wisły była przyjemnością, ale  z dbałością o środki ostrożności podróż będzie także bezpieczna!

 

Zabezpieczenia hotelu

W celu zabezpieczenia Twojego pobytu, podjęliśmy następujące kroki:

RECEPCJA

POMIESZCZENIA OGÓLNODOSTĘPNE

POKÓJ HOTELOWY

RESTAURACJA

SPA&WELLNESS

PRACOWNICY

Jeśli potrzebujesz pomocy, lub masz jakiekolwiek pytania do nas odnośnie rezerwacji czy środków ostrożności, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: [33 855 38 09] lub mailowo pod adresem: [recepecja@hotelpremium.pl]

Obie formy kontaktu są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Przydatne informacje

Jeśli obserwujesz u siebie niepokojące objawy (takie jak wysoka gorączka, kaszel i duszności), to skontaktuj się z infolinią NFZ 800 190 590, lub skorzystaj z wyszukiwarki szpitala zakaźnego lub placówki GIS https://gis.gov.pl/mapa/ 

Na naszej stronie [www.hotelpremimum.pl] możesz przejrzeć wszystkie dostępne oferty i dokonać rezerwacji. Wszystkie dostępne tam pakiety są na bieżąco aktualizowane.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij