przyjazd 28 maj 23
wyjazd 29 maj 23

Ferie Szczyrk

Fantastyczne ferie

Rodzinne ferie Szczyrk to atrakcyjna cenowo oferta na ferie w Szczyrku, prezentowana przez położony w okolicach Szczyrku hotel Premium. Ferie Szczyrk to przestronne i eleganckie pokoje, nagradzana restauracja oraz perfekcyjny serwis.

Ferie w okolicy Szczyrku i Wisły

Ferie Szczyrk to nie tylko zaplecze hotelowe, ale przede wszystkim bogata oferta pobytowa: junior klub dla dzieci, atrakcje dla dorosłych, a dla miłośników białego szaleństwa codzienny transport do okolicznych wyciągów narciarskich. 

Hotel Premium oferuje swoim gościom następujące serwisy:

  • 42 pokoje i apartamenty
  • Nagradzana restauracja
  • SPA, Jacuzzi, Sauny
  • Pokój z bilardem oraz piłkarzykami
  • Pokój zabaw dla dzieci z basenem z kulek
  • Bezpieczny parking

W cenie pakietu Ferie Szczyrk oferujemy obfite śniadanie w formie bufetu, dostęp do części wypoczynkowej - sauny, jacuzzi, billard, wodę mineralną i zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz parking. Dla dzieci oferujemy pokój zabaw - małpii gaj - oraz w sezonie wiosennym i letnim, plac zabaw.

Hotele Szczyrk to również bardzo atrakcyjne ceny oraz pakiety wypoczynkowe oraz oferta noclegi Szczyrk. Naszym największym atutem jest nagradzana Restauracja, która jako jedyna w Beskidach otrzymała rekomendację przewodnika Gault&Millau.

Hotele Szczyrk otrzymały również Certificate of Excellence, nadawany przez portal Trip Advisor. Jeśli szukasz noclegu w Szczyrku, Hotele Szczyrk to najlepsza opcja!

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij