Spa Wisła, Spa Góry. Hotel Spa Beskidy

Kategorie

Hotel Wisła PREMIUM

Wisła, ul. Kopydło 20
(+48) 33 855 38 09

www.hotelpremium.pl

Spa Wisła, Spa Góry. Hotel Spa Beskidy

opublikowano 14 sierpień 2017

Spa Hotelu Wisła Premium

Spa Wisła, Spa Góry. Hotel Spa Beskidy

Spa Wisła, Spa Góry to  nowa oferta Hotelu Wisła Premium - Hotel Spa w Beskidach.

W dzisiejszych czasach goście zwracają uwagę nie tylko na standard pokoi, czy ich cenę. Szukają przede wszystkim ciekawych sposobów na spędzenie wolnego czasu. Dlatego oferta dodatkowa hoteli stała się w ostatnich latach niezwykle ważna. Po ciężkim tygodniu, a może wręcz roku, gdy przychodzi czas na zasłużony weekendowy czy urlopowy wypoczynek, ciekawa oferta Spa jest tym, co tych gości przyciąga. 

Już od jakiegos czasu myśleliśmy o tym, by rozszerzyć naszą ofertę, w skład której wchodziło Centrum Saun i Jacuzzi o ciekawe zabiegi Spa oraz rytuały Spa i masaże. I na początku lipca uruchomiliśmy nasze Spa w oparciu o ciekawe i innowacyjne menu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego Spa:

http://www.hotelpremium.pl/spa

Poza najpopularniejszymi wszędzie masażami, oferujemy naszym gościom wiele ciekawych zabiegów i rytuałów Spa. Jednym z ciekawszych jest SEAWEED BODY WRAP -NOWOŚĆ na polskim rynku!

Drogocenne minerały i witaminy zawarte w morskich wodorostach Fucus Serratus i Laminaria Digitata działają odżywczo, wzmacniają strukturę kolagenową skóry,

Spa Wisła, Spa Góry w Hotelu Wisła Premium to był pomysł, który okazał się strzałem w dziesiątkę i mamy nadzieję że już niedługo będziemy najpopularniejszym Spa w Beskidach. @textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess