Hotel Wisła Premium

Kategorie

Hotel Wisła PREMIUM

Wisła, ul. Kopydło 20
(+48) 33 855 38 09

www.hotelpremium.pl

Hotel Wisła Premium

opublikowano 27 marzec 2017

Twój Hotel Premium w Wiśle

Hotel Wisła Premium

Hotel Wisła Premium to oferta dla Tych osób, które cenią sobie komfort, przestronne i wygodne pokoje oraz spersonalizowany serwis.

Butikowy charakter Hotelu Wisła Premium sprawia, że jesteśmy w stanie dosłownie "dopieścić" każdego naszego gościa, a wszystkie jego potrzeby są dla nas absolutnym priorytetem. Naszym gościom oferujemy 42 przestronne pokoje, bardzo gustownie urządzone i wyposażone we wszystkie współczesne udogodnienia. Dodatkowo, dysponujemy 4 apartamentami typu "Studio", składającymi się z częsci sypialnej i salonu, który również można zamienić na dodatkową sypialnię, np. dla dzieci.

Ważną częścią oferty Hotelu Wisła Premium jest Restauracja Wisła i Wine Bar, która uzyskała rekomendację bardzo prestiżowego przewodnika Gault&Millau, i jako jedyna restauracja nie tylko w Wiśle, ale również w Beskidach, może pochwalić się takim osiągnięciem. 

Udany wypoczynek byłby niczym bez odrobiny wieczornego relaxu. Dla naszych gości oferujemy nasze Centrum Wypoczynkowe, składające się z sauny suchej, mokrej oraz jaccuzzi. Na koniec wieczoru proponujemy zaś partyjke billarda w sali klubowej, najlepiej z markową szklaneczką whiskey lub gobletem koniaku w ręce.

Jeśli szukacie Państwo wyjątkowego hotelu w Wiśle, Hotel Wisła Premium nie tylko spełni, ale przekroczy Państwa oczekiwania.

Więcej informacji uzyskają Państwo na naszej stronie: www.hotelpremium.pl

Do zobaczenia w Hotelu Wisła Premium@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess