przyjazd 28 maj 23
wyjazd 29 maj 23
Majówka w Wiśle
13 marca 2017

Rodzinny, wiosenny wypoczynek w górach

Majówka w Wiśle to czas, gdy śniegi schodzą już z gór i powoli zaczynamy dostrzegać pierwsze, nieśmiałe jeszcze oznaki wiosny.

Wszyscy z niesamowitą niecierpliwością co roku wyglądamy nie tylko wiosny, ale przychodzącej z nią majówki. Hotel Wisła Premium przygotował w tym roku wyjątkowy pakiet atrakcji, który na pewno przypadnie do gustu wszystkim gościom: http://www.hotelpremium.pl/majowka-wisla.

W pakiecie znajdują się atrakcje dla dzieci, dorosłych jak również dla całych rodzin. Jednak majówka to przede wszystkim rozkwitająca przyroda i możliwość poznania jej w najwierniejszej formie podczas wycieczek pieszych czy rowerowych. Zapraszamy wszystkich na Długi Weekend Majowy w Wiśle.

Jeśli chcecie dowiedzieć się wiecej na temat atrakcji szykowanych przez kurorty górskie, zapraszamy do naszego artykułu Majówka w Górach. Znajdziecie tam wiele ciekawych informacji na temat zbliżającego się Długiego Weekendu Majowego.

Hotel Wisła Premium - Hotel Wybitnie Wypoczynkowy w Wiśle

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij